Скільки овертайм у НХЛ?

Овертайм тепер проводитиметься у форматі 3-на-3 протягом 5 хвилин, якщо після основного часу матчу було зафіксовано нічию. Раніше команди грали 4-на-4. Якщо після овертайму нічийний результат збережеться, переможець гри визначиться за серією булітів.

17 вересня 2015 р. Національна Хокейна Ліга визначила 45 передсезонних матчів 2015 року, у яких команди проведуть 5-хвилинний овертайм до першої закинутої шайби у новому форматі 3-на-3 незалежно від рахунку основного часу матчу.

За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виняток якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежене кількість часу (20 хвилин гри, перерва та поновлення овертайму).

Усі серії матчів плей-офф будуть проводитися до чотирьох перемог однієї з команд, максимальна кількість матчів у серії – сім. Якщо у матчі на другому етапі чемпіонату після трьох періодів зафіксовано нічийний результат, то призначається додатковий період (овертайм) тривалістю 20 хвилин.